Hizmetlerimiz

ARGE

Sanayi, Mobilya, İnşaat boyaları ve Epoksi zemin kaplamaları  alanlarında ihtiyaç duyulan her türlü ar-ge faaliyetinin yürütülmesi bu alandaki hizmet alanımızı oluşturmaktadır.Bu alanda hizmet detaylarımızı ara başlıklarda bulabilirsiniz.

Paket formülasyon çalışması

Sanayi, inşaat, mobilya boyaları ve epoksi zemin kaplamaları alanlarında üretim yapmak isteyen müşterilerimize faaliyetlerine etkin bir şekilde başlangıç yapmaları için gerek duydukları tüm formülasyon alt yapısı sistem olarak hazırlanarak kendilerine sunmaktayız. Oldukça uzun zaman alan bu çalışma müşterilerimizin pazara girişlerinde kendilerine hız ve teknik anlamada güç kazandırmaktadır.

Proje bazlı özel formül çalışmaları

Günümüz boya pazarında özellikle sanayi ölçeğinde üretim yapılan alanlardaki gelişmelere paralel olarak sanayi ve mobilya boyaları türlerinde boya ihtiyacı ciddi tonaj değerlerine ulaşmış durumdadır. ..Tonaj, ciro ve kar anlamında oldukça önemli olan bu pazar da var olmak en hızlı teknik çözümü en uygun fiyat ile üreten firmalar için mümkündür. Bu noktada müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu formülasyonların laboratuar ortamında hazırlanması çalışmalarına danışmanlık yapmaktayız.

Formülasyon iyileştirme çalışmaları

Ürünün piyasada bulunduğu süreç içerisinde sürekli değişen müşteri beklentileri sonucunda kalite anlamında beklentileri karşılama yeterliliği azaltmaktadır. Rekabetin oldukça yüksek olduğu bu pazarda boya üreticilerinin ticari faaliyetlerinde etkin olabilmeleri ancak sürdürebilirlik noktasında başarılı olmaları durumunda mümkündür. Bu nedenle mevcut formülasyonların müşteri beklentileri doğrultusunda güncellenmesi firmaların yapmak zorunda oldukları ana faaliyetleridir..

Kar etmek, mevcut pazarlarında etkinlikleri korumak ve artırmak isteyen müşterilerimize sahip oldukları formülasyon altyapılarının güncellenmesi hizmeti firmamız tarafından verilmektedir.

Formülasyon ucuzlatma çalışmaları

Müşterilerimizin ucuzlatma talepleri ürünlerin teknik özelliklerinde olumsuz her hangi bir sonuca neden olmayacak şekilde yapılan laboratuar çalışmaları sonrasında elde dilen formülasyonlarla en hızlı şekilde sonuçlandırılmaktadır.

Alternatif Hammadde Çalışmaları

Boya hammadde sektörü gerek teknik, gerekse fiyat anlamında oldukça değişken bir yapıya sahiptir. Bu değişken ortamda karlı, kaliteli ve tercih edinilir bir üretim yapmak isteyen boya üreticisi firmalarının bu gelişmelerden haberdar olması ve olumlu olan sonuçları bünyelerine kazandırmaları işletmenin refahı acından faydalı bir iş faaliyetidir.

Müşterilerimize bu alanda verdiğimiz hizmetlerle gerek fiyat gerekse teknik özellikler acısından son gelişmeleri formülasyonlarına dâhil ederek daha uygun fiyatlı ve yüksek teknik özellikli boyalara sahip olmalarını sağlamaktayız.

Ar-Ge Laboratuar Kurulumu

Boya sektöründe üretim yapan firmalar oldukça aktif olan rekabette fark yaratmak ve rakiplerinin önüne geçme isteklerine ancak güçlü bir ar-ge yapısı ile ulaşabilirler. Aksi halde zaman içerisinde Pazar ve para kaybetmeleri kaçınılmazdır. Bu ihtiyacı gören ve bu alanda gelişmek isteyen müşterilerimize ar-ge yasını kurmaları noktasında gerek fiziki yapının gerekse teknik yapının oluşturulmasında danışmanlık yapmaktayız.

 

ÜRETİM SÜRECİ FAALİYETLERİ

 İyi bir ürün elde edilmesinde üretim süreci en temel etkenlerden biridir. İyi dizayn edilmiş  bir yerleşkeye sahip, çalışan bilgi düzeyini sürekli artıran ve modern  ekipman anlamında sürekli desteklenmiş bir işletmenin etkin, doğru zamanlı  ve kar odaklı bir faaliyet haline gelmesi kaçınılmaz bir sonuçtur. Bu hedeflere ulaşmak isteyen firmalara üretim anlamında danışmanlık yapmaktayız.

a-Üretim etkinliği artırma çalışmaları b-Üretim yerleşim palanı dizayn çalışmaları c-Yeni ekipman alımı d-Üretim ekipmanlarının teknik sorun çözümleri

Üretim etkinliği artırma çalışmaları

Üretim yerleşim planı dizayn çalışmaları

Yeni ekipman alımı

Üretim ekipmanlarının teknik sorun çözümleri

KALİTE KONTROL

 Müşteriye her seferinde aynı kalitenin sunulması gerek müşteri algısı ve gerekse ürünün pazardaki değeri acısında oldukça önemlidir. Firmaların bünyesinde oluşturulmuş iyi bir girdi ve ürün kalite kontrol laboratuar altyapısı teknik anlamda doğru ve kaliteli ürünün müşteriye ulaşmasında firmaların en etkin gücü ellerinde buladurmalarını sağlayacaktır. Bu hedefe ulaşmak isteyen firmalara kalite kontrol altyapısı kurulması anlamında danışmanlık yapmaktayız.

 Laboratuar kurulumu

Kalite kontrol sisteminin oluşturulması

Laboratuar kurulumu

Kalite kontrol sisteminin oluşturulması